fbpx

 4-5-6-7-8-9-10-11. sınıf öğrenciler için farklı gün ve saatlerde Bursluluk ve Kabul Sınavı oturumlarımız bulunmaktadır.Renk’te Öğrenci


Renk Eğitimde öğrenci olmak asla pes etmemeyi, çalışkan ve yardımsever olmayı gerektirir. Renk Eğitim, sorumluluk bilincine erişmiş, kendisi ve ülkesi için daima gayret eden ve doğru insan olmaya çalışan bireyleri yetiştirmeyi amaçlar. Renk Eğitimde öğrenci olmak disiplinli olmak demektir. Her öğrenci kuruma kayıt olur olmaz Davranış Sözleşmesi kurallarını kabul edip uygulamak zorundadır.

Renk Eğitimde öğrenci olmak; öğretmenlerine, arkadaşlarına, tüm personele hatta telefon dolaplarına, anahtarlarına, akıllı tahtaya, panolara, bütün çalışma masalarına, merdiven basamaklarına saygılı olmak demektir. 

Renk Eğitimde öğrenci olmak, arkadaşları sosyal medya kullanırken, öğretmenlerinin akıllı telefonlarına bakıp iç geçirmektir.

Renk Eğitimde öğrenci olmak, deneme sınavı esnasında yokluğu fark edilince, rehber öğretmeni tarafından uyandırılmak demektir.

Renk Eğitimde mezun öğrenci olmak, haftanın 7 günü Antalya'nın merkezindeki kuruma gelerek uykuya veda etmektir. Teneffüslerde, pencerelerden müzik seslerini duyup hayatı sorgulamaktır. Renk Eğitimin girişinde, her sabah nöbetçi öğrenci koçunun güler yüzle 'günaydın' demesine somurtarak günaydınla cevap vermektir.

Renk Eğitimde Öğrenci,
Hedefine ulaşmak amacıyla elinden gelenin en iyisini yaptığı için sonuçla uğraşmaz, sadece yeteri kadar çabalayıp
çabalamadığına bakar. Ve bu dünyayı daha iyi bir yer haline getirebilmek için, kendini gayret yoluna adar.

İnanıyoruz ki, bir gün bir öğrencimiz dünyayı kurtaracak…

YKS-TYT'ye Kalan Süre
Gün Saat dk sn
YKS - TYT: 17 Haziran 2023
YKS - AYT: 18 Haziran 2023
LGS'ye Kalan Süre
Gün Saat dk sn
LGS: 4 Haziran 2023

Veli / Öğrenci Portalı

logo12net

Uzaktan Eğitim Portalı

Özel Renk Eğitim Kurumları
Sinan mh. 1254 sk. Aras Bedesteni No:18/L Muratpaşa / Antalya