fbpx
ÖZEL RENK EĞİTİM KURUMLARI

RENK KABUL VE BURS SINAVI

2019-2020 BURS KULLANIM ve KAYIT KOŞULLARI

1-

Sınavımıza katılan ve yaz ya da kış programlarımıza kabul edilen tüm öğrencilere %25, sınava katılım bursu verilecektir.

2-

9, 10 ve 11. sınıfa Renk Eğitim Kurumlarında devam eden öğrencilerimizle diğer kurumlardan sınava katılan öğrencilerimizin birbirini etkilemeyecekleri şekilde ayrılarak burslandırılmasına, bu yolla daha çok öğrencinin bursluluktan yararlanmasına, 02.01.2019 tarihinde Renk Eğitim Yönetim Kurulu tarafından karar verilmiş olup, verilecek burslar bu karara göre belirlenmiştir.

3-

Ortaokul 5-6-7, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi 9-10-11. sınıflarına kayıt olan öğrencilerin burslulukları aksi bir disiplin kurulu kararı olmadıkça okul bitene kadar devam eder. Bir üst okula geçerken her öğrenci yeniden bursluluk sınavı ile değerlendirilir.

4-

Renk Eğitim Kurumları Davranış Sözleşmesine aykırı tutum ve davranışlardan dolayı kurumdan uzaklaştırılan öğrenciler bursluluk durumlarıyla ilgili hak talep edemezler. Kayıt silmede liste ücreti esas alınır.

5-

Renk Eğitim Kurumları bünyesindeki herhangi bir kuruma %40 ve üzeri burs alarak kaydolan öğrencilerimiz, bulundukları okul düzeyinde kayıt sildirmek isterlerse verilen tüm hizmetin bedeli liste ücreti üzerinden talep edilir.

6-

Renk Eğitim Kurumları %25 ve üzeri burs verdiği öğrencilerle ilgili; öğrenci sayısı, burs kullandırma kontenjanı ve burslandırma takvimine dair her türlü değişikliği yapma hakkını elinde tutar.

7-

Kayıtlı öğrencilerimize tekrar kayıt yaptırırken %3 kayıt yenileme indirimi uygulanacaktır.

8-

Peşin ödeme yapanlara, tüm indirimlerine ilaveten %5 peşin ödeme indirimi uygulanacaktır. (Peşin ödeme, kayıt esnasında tek seferde yapılan ödemedir.)

9-

%5 kardeş İndirimi uygulanacaktır. (Aynı eğitim öğretim yılında ve aynı anda kaydı yapılan kardeşlere ayrı ayrı uygulanır. Farklı zamanlarda gerçekleşen kayıtlarda sadece 2. ve 3. kardeşlere uygulanır.)

10-

Renk Okullarında Yaz ve Kış programlarının ikisine birden kaydını 1 Temmuz 2019’dan önce yaptıranlar için %3 toplu alım indirimi uygulanır.

11-

Renk Eğitim Kurumları tarafından verilen eğitim bursu ve diğer indirimler toplanarak değil sıra ile uygulanır.

16-

Kayıt ücretlerimize sayfamızdaki RENK OKULLARI 2019-2020 KAYIT ÜCRETLERİ tablosundan ulaşabilirsiniz.

 

Renk Eğitim Kurumları

Yönetim Kurulu

 

23 Şubat 2019

YKS-TYT'ye Kalan Süre
Gün Saat dk sn
2020 - YKS - TYT: 20 Haziran 2020
2020 - YKS - AYT: 21 Haziran 2020

Performans Takip Dosyaları

performans

Veli / Öğrenci Portalı

logo12net

telefon